Dzięki Fundacji Powszechnego Czytania do naszej Biblioteki trafiło 61 książek w języku ukraińskim oraz angielskim!

Historia pisma, czyli długa drogą, jaką przeszła ludzkość od znaku do litery była tematem kolejnych zajęć bibliotecznych dla młodych Czytelników.

"Lata" noblistki Annie Ernaux będą tematem kolejnego spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki w Zatorze.

Kolorowy słonik Elmer z fantastycznych opowiadań, których autorem jest David McKee, był bohaterem dzisiejszych Czytajkowych Poranków Przedszkolaka w Laskowej.

Twórczość Olgi Tokarczuk a zwłaszcza jej najnowsza powieść "Empuzjon" były tematem drugiego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Zatorze.

Od 1 kwietnia nowe usługi w Bibliotece w Zatorze. Oprócz wypożyczania książek będzie można wypożyczyć również bibliotekarza!

"Wyobraźnia" to tytuł spektaklu Teatru KOKON z Krakowa, na który zaprosiliśmy Was dzisiaj (26 lutego) wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze. Okazuje się, że czytanie książek i wyobraźnia mają ze sobą wiele wspólnego a fakt ten jest powszechnie znany wśród naszych najmłodszych widzów i Czytelników!

Wyjątkową językową spostrzegawczością wykazali się uczniowie klasy trzeciej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zatorze, którzy pod opieką Doroty Zając odwiedzili dziś naszą Bibliotekę.

Wyobraźnia - to tytuł spektaklu, an który zapraszamy najmłodszych widzów w najbliższą niedzielę (26 lutego). Po spektaklu zapraszamy na zabawę z zatorską Biblioteką.