Zapraszamy na letnie twórcze spotkania w Bibliotece. Przed nami cztery ciekawe spotkania. Nie trzeba się zapisywać, nie trzeba żadnych akcesoriów czy materiałów! Wystarczy przyjść z rodzicem lub opiekunem do Biblioteki.

Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na 17 lipca. Zapraszamy miedzy 10:00 a 16:00. Wspólnymi siłami wykonamy kamyk, który będzie można zabrać ze sobą na wakacje i zostawić w jakimś uroczym miejscu. A potem tylko czekać, aż ktoś znajdzie kamień, zrobi mu zdjęcie i wrzuci do internetu.

24 lipca wspólnie zrobimy model układu słonecznego. I tym razem wykorzystamy kamyki znad Skawy! Na koniec będzie można zrobić zdjęcie instaxem w naszej bibliotecznej rakiecie!

7 sierpnia zrobimy zielnik! Rośliny już się suszą. Każdy, kto przyjdzie w tym dniu do biblioteki otrzyma specjalne karty, rośliny i będzie musiał samodzielnie wykonać swój własny zielnik.

28 sierpnia uruchomimy nasz pokój zagadek. Doktor Fryderyk Ružicka wyjechał do pacjenta. W jego gabinecie czeka na Was mnóstwo zagadek do rozwiązania. Przyjdźcie i poznajcie tajemnice gabinetu doktora Ružicki!

Udział w zajęciach jest bezpłatny, nie trzeba się umawiać ani zapisywać, ale w związku z tym nie gwarantujemy, że nie będzie kolejki:)