Od 1 kwietnia nowe usługi w Bibliotece w Zatorze. Oprócz wypożyczania książek będzie można wypożyczyć również bibliotekarza!

W związku z trudną sytuacją finansową Biblioteka zdecydowała się poszerzyć swoją działalność komercyjną. Rodzice, którzy wiedzą, jak ważne jest czytanie, a sami nie mają czasu lub, po prostu, nie chcą, mogą wynająć bibliotekarza, który wieczorem przeczyta kilka fragmentów dziecku.

W planach jest także wprowadzenie usługi czytania książek 18+ dla Czytelników dorosłych. W cenę takiej usługi wliczone będzie śniadanie.

Do dyspozycji Czytelników Biblioteka oddaje cztery głosy żeńskie oraz jeden męski. Wkrótce więcej szczegółów.

=====To oczywiście primaaprilisowy żart. Zachęcamy do samodzielnego czytania:) ===========