Empuzjon, ostatnia powieść Olgi Tokarczuk, będzie tematem przewodnim spotkania w zatorskim Dyskusyjnym Klubie Książki. Empuzjon będzie dobrym pretekstem do rozmowy o twórczości naszej noblistki. Zapraszamy 1 marca na godz. 17:00 do czytelni Biblioteki w Zatorze.

Jak dobrze przygotować się do spotkania? Warto przeczytać "Empuzjon", ale nie jest to konieczne. Spotkanie nie będzie egzaminem wiedzy o Oldze Tokarczuk a raczej okazją do spotkania tych, którzy lubią czytać książki i o nich opowiadać. W środę 1 marca spróbujemy zaplanować wyjazd członków DKK do Teatru Śląskiego w Katowicach na sztukę "Empuzjon" właśnie. Zastanowimy się także nad harmonogramem naszych spotkań oraz tematyką. Gorąco zapraszamy! Spotkanie poprowadzi Łukasz Dziedzic.

Za nami inauguracja DKK, która odbyła się początkiem lutego w Sali Koncertowej Rok Zator. Gościem była pisarka Joanna Łopusińska. Relację i zdjęcia z tego spotkania znajdziecie >>>TUTAJ<<<.