Z dumą informujemy, że Czytelnicy naszej Biblioteki mogą już korzystać z aplikacji mobilnej SOWA MOBI!

Wszystko w jednym miejscu

Nie trać czasu na szukanie rezerwacji i wypożyczeń. Informacje o zbiorach znajdziesz na ekranie smartfona. Czekają tu też na Ciebie książki, które przeczytasz jednym tchem lub przy których zapomnisz o całym świecie.

Przeglądaj zbiory biblioteki

Zbiory bibliotek są systematycznie powiększane i wciąż przybywa nowych tytułów. Wyszukuj między nimi i znajdź coś interesującego dla siebie lub przyjaciół. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Ci dokonać szybkiego wyboru.

Koniec z zapominaniem

Aplikacja przypomni Ci o wypożyczonych zbiorach, które będziesz musiał niebawem zwrócić do biblioteki. Zaproponuje Ci też możliwość przesunięcia daty zwrotu, gdybyś jeszcze nie skończył czytać.

Więcej informacji oraz linki do Google Play oraz App Store znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Aplikacja jest bezpłatna.