Uruchamiamy nową usługę „Biblioteka contra wirus, czyli książka na telefon”

W związku z obowiązującymi od 6 listopada nowymi obostrzenia dotyczącymi walki z epidemią Sars-Cov-2, a co za tym idzie zamknięciem bibliotek dla czytelników, na ten trudny czas, z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy trochę odmienną od dotychczasowej formę wypożyczania książek.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nową usługą to serdecznie zapraszamy!!!

A jak skorzystać z tej propozycji książki na telefon?:

- zadzwoń do biblioteki głównej lub jej filii ( w Podolszu lub Rudzach) i podaj telefonicznie tytuły konkretnych książek bądź określ interesującą Cię dziedzinę w miarę ich dostępności

- uzgodnij z bibliotekarzem dzień i godzinę odbioru książek.

- w umówionym terminie poinformuj pracowników biblioteki o swoim przybyciu dzwoniąc pod konkretny numer:

Biblioteka Zator 33/8412 219

Filia Podolsze 33/872 04 49

Filia Rudze 33/848 54 05

- odbierz zamówione książki przy drzwiach wejściowych do biblioteki.

Zamawiać i odbierać zbiory można od poniedziałku do piątku w godz. pracy bibliotek.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i zachowaniu zasady dystansu społecznego

Prosimy o ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów z obsługą biblioteki.

Informujemy również,że wszystkie wypożyczone zbiory zostają automatycznie przedłużone na kolejne 30 dni.